خدمات شماره دو - نرم افزار، فیلم و بسته های آموزشی

هموطن عزیز!

      درود بر شما، همانگونه که در بخشهای قبل تاکید شده است، شرط اساسی و لازم برای نامزد شدن در هر انتخاباتی، دارا بودن حداقل دو توانایی ویژه هست. اولاً اینکه فرد کاندیدا دانش، شجاعت و توانایی لازم برای حضور در جایگاه و مراکز قانونگذاری کشور را داشته باشد و دوم اینکه با آخرین فنون و ایده‏ های بدست آمده در زمینه تحلیل جمعیتی و جغرافیایی مناطق انتخاباتی، روشهای ارتباط و اقناع رأی دهندگان آشنا باشد. لذا با هدف دستیابی نامزدهای محترم انتخابات آینده و مدیران ستادهای انتخاباتی آنان به دانش و ابزارهای لازم برای شروع یک مبارزه انتخاباتی و مدیریت تبلیغات مرتبط، مؤسسه ما اقدام به طراحی نرم افزار و تهیه یک بسته آموزشی نموده تا امکان دسترسی علاقه مندان به دانش مذکور فراهم شود. اما خدمات یاد شده یک خدمات حداقلی هست و بدلیل پیچیدگی بحث انتخابات از منظر سخت افزاری و نرم افزاری بخصوص در شهرهای پرجمعیت ( بالای صد هزار نفر) خدمات نرم افزار و بسته آموزشی (شماره یک) فاقد آپشنهای لازم برای در اختیار گذاشتن همه اطلاعات و دانش مدیریت مبارزات انتخاباتی می باشد. لذا مؤسسه ما برای دوستانی که در شهرهای بالای صدهزار نفر نامزدهای انتخابات یا مدیریت ستاد ایشان را بر عهده دارند یا در شهرهای کوچکتر هم میخواهند تبلیغات مؤثرتری داشته باشند، نرم افزار هوشمند مدیریت انتخاباتی + راهنمای فارسی + 6 بسته آموزشی + فیلمهای آموزشی با موضوع روش موفقیت سیاستمداران بزرگ تهیه نموده است. قیمت این بسته ها یک میلیون و دویست هشتاد هزار تومان میباشد که از طریق تماس با شماره همراه 5409 888 0912 یا تلگرام شماره مذکور قابل دریافت میباشد.توضیح بیشتر...

 1. شرح نرم افزار هوشمند مدیریت انتخاب:

امروزه هر کس با الفبای انتخابات آشنا باشد می‌داند در زمان انتخابات منجمله در روزهای پایانی کار به دلیل حجم بالای فعالیت‌های ستاد انتخاباتی عمدتاً شیرازه کارها از هم گسسته می‌شود و بهره وری کار به شدت پایین می‌آید. سردرگمی فعالیتها، مراجعات فراوان مردمی و درخواستهای ستادهای فرعی عمدتا از دلایل آن است. نرم افزار جامع و هوشمند مدیریت فرایند انتخابات با هدف حل این مشکل طراحی شده است. این نرم افزار داده های شما از موقعیت جغرافیایی، جمعیتی و اجتماعی مناطق انتخاباتی را دریافت، تحلیل و توصیه های راهبردی ارائه می‌دهد. برای تهیه این نرم افزار صدها نفر ساعت کار کارشناسایی انجام گرفته و تیمی از محققان برجسته تبلیغات، اقناع و ارتباطات درباره محتوای آن نظرات کارشناسی داده اند. ضمنا ملاحظه فرمائید که هر اندازه با فاصله زمانی بیشتر از زمان برگزاری انتخابات این نرم افزار را تهیه و داده های آن را در فضای کم استرس و آرام آماده و ثبت نمائید، در زمان انتخابات توصیه ها و تحلیل های درست تری را دریافت خواهید کرد.

 •   بسته آموزشی برنامه ریزی گام به گام برای موفقیت در انتخابات:

 

در این بسته شما به صورت کاربردی و علمی با نحوه صحیح استارت شروع به کار تبلیغات انتخاباتی و حرکت گام به گام بعدی برای موفقیت در آن، از جمله انجام تحقیقات لازم جهت آماده شدن برای مبارزه انتخاباتی - تعریف کردن یک هدف استراتژیک که همانا مقدار رأی مورد نیاز برای پیروز شدن در انتخابات است- تحلیل، بخش‌بندی و انتخاب رأی‌دهندگان گروه هدف - تعیین یک پیام انتخاباتی- تهیه یک برنامه ارتباطی با رأی‌دهندگان - اجرای درست این برنامه با شیوه های کاربردی، علمی و امتحان شده آشنا می ‏شوید.

 • بسته آموزشی طراحی ستادهای هوشمند انتخاباتی:

 

ستادهای انتخاباتی در زمان انتخابات به مثابه نقشه راه عمل می‌کنند. بسیاری از بازندگان یک کارزار انتخاباتی از دانش تشکیل یک ستاد انتخاباتی با ساختار صحیح بی‏ بهرهاند. در این کتاب شما با اصول و جزئیات تشکیل یک ستاد تبلیغات هوشمند و بهره ‏ور آشنا خواهید شد.

 • آشنایی با دغدغههای مخاطبان و رأیدهندگان

اگر نامزدهای انتخابات با مشکلات و دغدغه رأی دهنده گان و راه حل های آن آشنا باشند، می‌توانند ارتباط بسیار مؤثرتری با این گروه‏ ها برقرار نمایند. در این پکیج شما با مشکلات بیش از یکصد گروه صنفی(نانوایان، رانندگان، خیاطان، عکاسان، …) ورزشی (هیئت فوتبال، هیئت جودو، هیئت بسکتبال و …) و گروه های هنری پر جمعیت و راهحل هایی که مسئولان آنها برای حل مشکلات‏شان ارائه می‏ دهند آشنا خواهید شد.

 •  روش های ذهنیتسازی رأیدهندگان:

نامزدهای انتخابات و ستاد آنها برای اقناع رأیدهندگان و ایجاد تصویر ذهنی مطلوب از خود نزد افکار عمومی، نیاز به آشنایی با مهارتهای علمی و عملی اقناع، تغییر ‏نگرش و عملیات روانی برای آماده سازی فضای جامعه جهت اثر گذاری پیام‏های تبلیغاتی دارند. این بسته مهارتهای متناسب با فعالیتهای مرتبط را یادآور می‏ شود.

 • بانک اصطلاحات نغز و انتخاباتی

غالب رأیدهندگان از شما سئوالاتی می پرسند که پاسخ و آشنائی با پاسخ زیبا و فلسفی مرتبط با آن، از شما در حلقه دید رأیدهندگان، تصویر ذهنی یک شخصیت توانمند و کسی که بخوبی توانایی آنرا دارد تا کلمات را به استخدام خود درآورده و از منافع آنان دفاع بکند، خواهد ساخت. مثالنظر شما در باره رابطه ایران و امریکا چیست پاسخامریکا بهتر است بجای بوکس با ایران شطرنج بازی کندشما طرفدار کارگر هستید یا کارفرما؟ پاسخمن ریشه در کارگری و ساقه در کارفرمائی دارم و …

 • روش های اقناع و جذب آراء بانوان در انتخابات

نقش و اثر آراء بانوان بمثابه نیمی از جمعیت رأی ‏دهنده در انتخابات بی‏ بدیل است. شناخت دغدغه ‏ها و مشکلات گروههای مختلف جمعیت بانون و نحوه جذب آراء آنان سرنوشت انتخابات را بنحوه چشم‏گیری بنفع شما تغییر خواهد داد که در این بسته بخوبی به این مسائل پرداخته شده است.

مراحل دریافت خدمات شماره 2 ( نرم افزار هوشمند + شش بسته آموزشی+ فیلمهای انتخاباتی)

 • توضیحات مرتبط با فیلمهای آموزشی

مجموعه ای از ویدئوهای با محتوای ذیل در این بسته آموزشی میتواند نگرش شما را برای تحلیل جمعیتی و جغرافیایی مناطق انتخاباتی بالا برده و تجارب کاندیداهای موفق را به شما یادآور شود.

عناوین فیلم های آموزشی عبارتند از:

آموزش تکنیک های مدیریت و رهبری سیاسی

کنترل خشم، ترس، استرس و بحران

توسعه و بهبود مهارت های فردی

تکنیک های موفقیت در مناظرات انتخاباتی(تحلیل عملکرد انتخاباتی کاندیداهای برتر ایران و جهان)

آشنایی با علم ارتباطات غیرکلامی(زبان بدن)

فن سخنرانی حرفه ای و انتخاباتی

 

برای درخواست خدمات شماره 2 لطفاٌ این مراحل را انجام فرمائید:

 1. واریز مبلغ یک میلیون و دویست و هفتاد هزارتومان به کارت بانک ملی به شماره:

 5505- 6011- 9917- 6037  بنام علی خدادادی

 1. ارسال آدرس دقیق پستی (درج کد پستی الزامی هست) به تلگرام 5409 888 0912
 2. ارسال تصویر فیش واریزی به همین شماره تلگرامی

برای اطلاعات بیشتر با شماره 5409 888 0912 تماس حاصل فرمائید.

 

موفق باشید.