خدمات مرتبط با نرم افزارجامع وهوشمند، بسته ها و فیلمهای آموزشی

آشنایی با مهارت‌های حرفهای و روز مرتبط با تبلیغات انتخاباتی و اقناع، برای مسئولان، نامزدهای انتخابات آینده، رهبران افکار عمومی، سخنوران و علاقهمندان به این مباحث، یک نیاز اساسی است و برای موفقیت در انتخابات باید از مدت‌ها قبل، برنامهریزی کرد.

مؤسسه پژوهش اولین و تنها مؤسسه ارائه خدمات تخصصی و علمی به دست اندرکاران مرتبط با انتخابات در کشور، با همکاری دهها تن از استادان و محققان برجسته ارتباطات، اقناع و تبلیغات، شش بسته از محصولات تخصصی آموزشی و انتخاباتی ، نرم افزار هوشمند و ویدئو های آموزشی خود را، آماده‌ی عرضه به نامزدهای محترم انتخابات، ستاد آنان و علاقه مندان به مباحث انتخاباتی نموده است.

لازم به ذکر است؛ به همراه این مجموعه امکان درج یک مرحله از برنامه ها و اخبار انتخاباتی شما در کانال های ارتباطی موسسه مشاوره انتخاباتی-ایران آرا(تلگرام- اینستاگرام- سایت موسسه)، به مدت زمان 72 ساعت(سه روز کاری)، فراهم می گردد.

توضیحات بیشتر ...

الف – توضیحات مرتبط با 6 بسته آموزشی

۱- دغدغه های مخاطبان و رأی دهندگان

۲- بانک اصطلاحات نغز و انتخاباتی

۳- برنامه‫ریزی گام به گام برای موفقیت در انتخابات

۴- طراحی ستادهای هوشمند انتخاباتی

۵- ذهنیت سازی رأی‫دهندگان

۶- روش های اقناع و جذب آراء بانوان در انتخابات

____________________________________________________________________________________________

 
  ۱- آشنایی با دغدغه‎های مخاطبان و رأی‎دهندگان

مستحضرید که اگر نامزدهای انتخابات با مشکلات و دغدغه رأی دهنده گان آشنا باشند، می‌توانند ارتباط بسیار مؤثری با این گروه‏ ها برقرار نمایند. در این پکیج شما با مشکلات بیش از یکصد گروه صنفی(نانوایان، رانندگان، خیاطان، عکاسان، …) ورزشی (هیئت فوتبال، هیئت جودو، هیئت بسکتبال و …) و گروه های هنری پر جمعیت و راهحل هایی که مسئولان آنها برای حل مشکلات‏شان ارائه می‏ دهند آشنا خواهید شد.

_________________________________________________________________________________________________________

 ۲- بانک اصطلاحات نغز و انتخاباتی

غالب رأیدهندگان از شما سئوالاتی می پرسند که پاسخ و آشنائی با اصطلاحات نغز مرتبط با آن، از شما در حلقه دید رأیدهندگان، تصویر ذهنی یک شخصیت توانمند و کسی که بخوبی توانایی آنرا دارد تا کلمات را به استخدام خود درآورده و از منافع آنان دفاع بکند، خواهد ساخت. مثال: نظر شما در باره رابطه ایران و امریکا چیست پاسخ: امریکا بهتر است بجای بوکس با ایران شطرنج بازی کند- شما طرفدار کارگر هستید یا کارفرما؟ پاسخ: من ریشه در کارگری و ساقه در کارفرمائی دارم و

______________________________________________________________________________________________________

 ۳- برنامه ریزی گام به گام برای موفقیت در انتخابات

استفاده‏ کنندگان این بسته به صورت کاربردی و علمی با نحوه صحیح استارت شروع به کار تبلیغات انتخاباتی و حرکت گام به گام بعدی برای موفقیت در آن، از جمله انجام تحقیقات لازم جهت آماده شدن برای مبارزه انتخاباتی – تعریف کردن یک هدف استراتژیک که همانا مقدار رأی مورد نیاز برای پیروز شدن در انتخابات است- تحلیل، بخش‌بندی و انتخاب رأی‌دهندگان گروه هدف – تعیین یک پیام انتخاباتی – تهیه یک برنامه ارتباطی با رأی‌دهندگان – اجرای درست این برنامه با شیوه های کاربردی، علمی و امتحان شده آشنا می‏ شوند.

_________________________________________________________________________________________________________

 ۴-طراحی ستادهای هوشمند انتخاباتی

ستادهای انتخاباتی در زمان انتخابات به مثابه نقشه راه عمل می‌کنند. بسیاری از بازندگان یک کارزار انتخاباتی از دانش تشکیل یک ستاد انتخاباتی با ساختار صحیح بی‏ بهرهاند. در این کتاب شما با اصول و جزئیات تشکیل یک ستاد تبلیغات هوشمند و بهره ‏ور آشنا خواهید شد.

_______________________________________________________________________________________________________

  ۵- روش های ذهنیت‎سازی رأی‎دهندگان

نامزدهای انتخابات و ستاد آنها برای اقناع رأیدهندگان و ایجاد تصویر ذهنی مطلوب از خود نزد افکار عمومی، نیاز به آشنایی با مهارتهای علمی و عملی اقناع، تغییر ‏نگرش و عملیات روانی برای آماده سازی فضای جامعه جهت اثر گذاری پیام‏های تبلیغاتی دارند. این بسته مهارتهای متناسب با فعالیتهای مرتبط را یادآور می‏ شود.

_______________________________________________________________________________________________________

 ۶- روش های اقناع و جذب آراء بانوان در انتخابات

نقش و اثر آراء بانوان بمثابه نیمی از جمعیت رأی ‏دهنده در انتخابات بی‏ بدیل است. شناخت دغدغه ‏ها و مشکلات گروههای مختلف جمعیت بانون و نحوه جذب آراء آنان سرنوشت انتخابات را بنحوه چشم‏گیری بنفع شما تغییر خواهد داد که در این بسته بخوبی به این مسائل پرداخته شده است.

________________________________________________________________________________________________________

ب – توضیحات مرتبط با فیلمهای آموزشی

مجموعه ای از ویدئوهای با محتوای ذیل در این بسته آموزشی میتواند نگرش شما را برای تحلیل جمعیتی و جغرافیایی مناطق انتخاباتی بالا برده و تجارب کاندیداهای موفق را به شما یادآور شود.

عناوین فیلم های آموزشی

-آموزش تکنیک های مدیریت و رهبری سیاسی؛

-کنترل خشم، ترس، استرس و بحران؛

-توسعه و بهبود مهارت های فردی؛

-تکنیک های موفقیت در مناظرات انتخاباتی(تحلیل عملکرد انتخاباتی کاندیداهای برتر ایران و جهان)؛

-آشنایی با علم ارتباطات غیرکلامی(زبان بدن)؛

-فن سخنرانی حرفه ای و سخنرانی سیاسی.

 

ج – توضیحات مرتبط با نرم افزار جامع و هوشمند مدیریت انتخابات

امروزه هر کس با الفبای انتخابات آشنا باشد می‌داند در زمان انتخابات منجمله در روزهای پایانی کار به دلیل حجم بالای فعالیت‌های ستاد انتخاباتی عمدتاً شیرازه کارها از هم گسسته می‌شود و بهره وری کار به شدت پایین می‌آید. سردرگمی فعالیتها، مراجعات فراوان مردمی و درخواستهای ستادهای فرعی عمدتا از دلایل آن است.

 نرم افزار جامع و هوشمند مدیریت فرایند انتخابات با هدف حل این مشکل طراحی شده است. این نرم افزار داده های شما از موقعیت جغرافیایی، جمعیتی و اجتماعی مناطق انتخاباتی را دریافت، تحلیل و توصیه های راهبردی ارائه می‌دهد.

برای تهیه این نرم افزار صدها نفر ساعت کار کارشناسایی انجام گرفته و تیمی از محققان برجسته تبلیغات، اقناع و ارتباطات درباره محتوای آن نظرات کارشناسی داده اند. ضمنا ملاحظه فرمائید که هر اندازه با فاصله زمانی بیشتر از زمان برگزاری انتخابات این نرم افزار را تهیه و داده های آن را در فضای کم استرس و آرام آماده و ثبت نمائید، در زمان انتخابات توصیه ها و تحلیل های درست تری را دریافت خواهید کرد.

 

 

همچنین دریافت این خدمات از طریق راه های ارتباطی زیر قابل حصول می‌باشد.

پست الکترونیک: info@Iranarae.Com

موسسه تخصصی آموزشی و انتخاباتی پژوهش