خدمات شماره یک - نرم افزار و بسته آموزشی

!هموطن عزیز

      درود بر شما، همانگونه که تاکید شده است، شرط اساسی و لازم برای نامزد شدن در هر انتخاباتی، دارا بودن حداقل دو توانایی ویژه هست. اولاً اینکه فرد کاندیدا دانش، شجاعت و توانایی لازم برای حضور در جایگاه و مراکز قانونگذاری کشور را داشته باشد و دوم اینکه با آخرین فنون و ایده‏ های بدست آمده در زمینه تحلیل جمعیتی و جغرافیایی مناطق انتخاباتی، روشهای ارتباط و اقناع رأی دهندگان آشنا باشد. لذا با هدف دستیابی نامزدهای محترم انتخابات آینده و مدیران ستادهای انتخاباتی آنان به دانش و ابزارهای لازم برای شروع یک مبارزه انتخاباتی و مدیریت تبلیغات مرتبط، مؤسسه ما اقدام به طراحی نرم افزار و تهیه یک بسته آموزشی نموده تا امکان دسترسی علاقه مندان به دانش مذکور فراهم شود. هدف از طراحی این نرم افزار، کمک به بهره وری و افزایش بازدهی فعالیتهای ستادهای انتخاباتی است. در زمان انتخابات بعلت حجم زیاد کارهای جاری عملاً شیرازه کارها از دست مسئولین ستادها خارج می‌شود. وظیفه نرم افزار اینست که اطلاعات و مشخصات تخصصی و فنی مرتبط با مناطق انتخاباتی و کاندیدا را از کاربر دریافت و پس از تحلیل، آنالیز، دسته بندی و پردازش نموده و راهکارهای عملی و راهبردی به مسئولین ستادها اعلام کند. در این نرم افزار، کاربر باید ابتدا مناطق انتخاباتی را مثلاً به 30 منطقه تقسیم و این مناطق را از نظر جمعیت، تعداد خانوار، سطح عمومی سواد، سطح عمومی اقتصادی و ... برای نرم افزار مشخص کند نرم افزار پس از دریافت این اطلاعات:

  1.  مناسبترین شیوه تبلیغات در هر منطقه را برای دست اندرکاران ستاد تعیین می کند.
  2.  پس از دریافت مناطقی که تحت پوشش تبلیغاتی قرار گرفته اند، مناطقی را که روی آن مناطق کار انجام نگرفته را لیست نموده و به کاربر ارائه می نماید و این لیست قابل پرینت باشد.
  3. بسته به فواصل زمانی مانده تا روز انتخابات به شما توصیه های تخصصی و راهبردی می دهد.
  4. بر اساس تحلیل داده ها درصد موفقیت کاندیدای شما را با 5% خطا  برای شما معین می کند.

در بسته آموزشی برنامه ریزی گام به گام برای موفقیت در انتخابات به صورت کاربردی و علمی با نحوه صحیح استارت شروع به کار تبلیغات انتخاباتی و حرکت گام به گام بعدی برای موفقیت در آن، از جمله انجام تحقیقات لازم جهت آماده شدن برای مبارزه انتخاباتی - تعریف کردن یک هدف استراتژیک که همانا مقدار رأی مورد نیاز برای پیروز شدن در انتخابات است- تحلیل، بخش‌بندی و انتخاب رأی‌دهندگان گروه هدف - تعیین یک پیام انتخاباتی- تهیه یک برنامه ارتباطی با رأی‌دهندگان - اجرای درست این برنامه با شیوه های کاربردی، علمی و امتحان شده آشنا می ‏شوند.

بهای دریافت این خدمات 560 هزار تومان هست که با 40% تخفیف به مبلغ340 هزار تومان با پست سفارشی به آدرس شما ارسال می گردد. برای دریافت دریافت این خدمات لطفا این مراحل را انجام دهید:

  1. واریز مبلغ 340 هزارتومان به کارت بانک ملی به شماره:

 5505- 6011- 9917- 6037 

 بنام: علی خدادادی

 

  1. ارسال آدرس دقیق پستی (درج کد پستی الزامی هست) به تلگرام 5409 888 0912
  2. ارسال تصویر فیش واریزی به همین شماره تلگرامی

فراموش نکنید روز انتخابات روز برداشت هست نه روز داشت پس هر اندازه با فاصله بیشتری از روز انتخابات این بسته ها را تهیه فرمائید بهتر میتوانید اطلاعات لازم را در اختیار نرم افزار قرارداده و در زمان لازم از تحلیل یافته های آن استفاده نمائید. مناسبترین زمان برای دریافت این خدمات یکسال سال قبل از شروع ثبت نام در انتخابات هست.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 5409 888 0912 تماس حاصل فرمائید.موفق باشید.