نامزدهای محترم انتخابات آینده، فعالین محترم سیاسی و کنشگران عزیز اجتماعی!

درود فراوان بر شما

    مستحضرید که انتخابات رقابتی بخشی جدایی‏‏ ناپذیر از نظام سیاسی کشور ماست.  انتخابات تنها فرصت در اختیار شهروندان، برای انتخاب مدیران و قانون‏‏گذاران کشور است. فعالیت های انتخابی در زمان انتخابات این فرصت را به مردم می دهد که در جریان دفاعیه مدیران و قانون گذاران فعلی از سوابق، کارنامه، عملکرد، نقدها و ارزیابی منتقدان و خط‏ مشیهای پیشنهادی آنان برای آینده قرار بگیرند. اینجاست که هنر روش اقناع مردم و افکار عمومی اهمیت خود را نشان می دهد. در این مواقع بخشی از سیاستمداران چه برای دفاع از عملکرد خود برای حضوری دوباره در مراکز مدیریت اجرایی و تقنینی کشور و چه برای نقد مدیران فعلی و ارائه برنامه‏ های جدید از مشاوره و خدمات مؤسسات دارای مهارت برای ارتباط با مردم و افکار عمومی استفاده می‏ کنند.

اما جمعی دیگر از سیاستمداران نسبت به  این کار بی ‏تفاوت یا مخالف استفاده از مشاوره مؤسسات حرفه ‏ای هستند. واضح است سیاستمدارانی که برای اقناع مردم و افکار عمومی از هنر و مهارت های معدود موسسات حرفه‏ ای و نتایج تحقیقات و مهارت های آنان استفاده کرده تا گروه‏ های مختلف رأی‏ دهنده را تحلیل کرده و پیام های خود را به نحو مؤثری به سوی آنان هدایت کنند، همیشه دستی بالاتر در انتخابات دارند. اما سیاستمداران بی ‏توجه به مهارتهای اقناع عمدتاً جزء بازندگان یک کارزار انتخاباتی خواهند بود.

در حوزه انتخابی که دو نماینده انتخاب می‏ شوند نفر سوم یعنی هیچ، حتی اختلاف رأی ایشان با نفر دوم چند رأی بیشتر نباشد. فردای انتخابات آه از نهاد این بزرگواران برمی‏ آید و بنای گله‏ گذاری از دوستان و مدیران ستاد خود را شروع می‏ کنند. اما لاجرم باید ۴ سال دیگر صبر کنند.

    موسسه تخصصی و انتخاباتی پژوهش نزدیک به دو دهه پیش در پاسخ به نیاز این دسته از مخاطبان عزیز شکل گرفت فراموش نکنید ما از این گروهها و سایتهای خلق الساعه که در زمان انتخابات شکل میگیرد نیستیم بلکه تیمی مجرب و حرفه ای با چهل سال تجارب اجرائی در انتخابات عمدتا با مدرک تحصیلی phd و جمعی از مهارت‏گران حرفه‏ ای، محققان برجسته و علاقه‏ مند به روش های اقناع مردم و افکار عمومی می باشیم و خدمات ما شامل ارائه نرم‏ افزارهای هوشمند، بسته‏ های آموزشی، صدور گواهینامه تخصصی برای علاقه ‏مندان و مشاوره راهبردی و بنیادی  می باشد و آماده همکاری با کاندیدهای محترم و معزز انتخابات آینده هستیم.

در اینصورت مبارزات انتخاباتی شما با بکارگیری آخرین فنون و ایده‏ های بدست آمده در زمینه اقناع و ارتباطات تلفیق و اثر‏پذیر‏ و بهره ‏ورتر خواهد شد.

    نتاج تحقیقات اساسی در این زمینه نشان می دهد که دلیل شکست یک کاندیدا در انتخابات، نداشتن یک برنامه کاری درست یا عدم توانایی‏ های فردی ایشان، نیست بلکه ضعف در برقراری ارتباط و عدم موفقیت در رساندن پیام اغلب موجب شکست در مبارزات انتخاباتی می‏ شود.

فعالیت موسسه ما تلفیق برنامه انتخاباتی شما با هنر اقناع و در نتیجه ایجاد تصویری قابل قبول و خوشایند از شما و برنامه ‏های شما از منظر دید رأی‏ دهندگان است و این هدف اصلی پیکارهای انتخاباتی مدرن است. خدمات موسسه ما متنوع، صد ‏در ‏صد کار‏بردی و قابل کاربرد برای کلیه دست اندرکاران ستادهای انتخاباتی می باشد. به کمک نرم‏ افزار هوشمند انتخاب به خوبی می توانید در سه عامل ارزشمند زمان، مکان و هزینه به نحو بی‏ سابقه‏ ای در ستادهای انتخابی صرفه ‏جویی کنید و در نتیجه راندمان کاری را بالا ببرید.

    شش بسته آموزشی نیاز عمده شما به دانش لازم برای ورود به یک کارزار انتخاباتی را تامین خواهد کرد. دانشجویان و علاقه مندان عزیز می توانند با بهای نازل و دریافت گواهینامه تخصصی از این موسسه در ستادهای انتخابی نقش فعالی داشته باشند و مشاوره های تخصصی و راهبردی تیم متخصص و حرفه ‏ای ما که بطور تضمینی ارائه می ‏گردد جریان درست ارتباط صحیح و اصولی فعالیت های انتخاباتیِ ستاد شما را دنبال خواهند کرد.

 

     ۱-بسته آموزشی گام به گام تا موفقیت در انتخابات + نرم افزار انتخابات به همراه راهنمای کاربرد

آن مبلغ ارائه این خدمات با تخفیف 40 درصدی به قیمت 340 هزار تومان

 

     2- خدمات مرتبط با نرم افزار هوشمند + بسته های نوشتاری-تصویری آموزشی. شامل 6 بسته آموزشی + نرم افزار هوشمن مدیریت انتخابات + فیلم های آموزشی

به مبلغ یک میلیون و دویست و هفتاد هزار تومان .

 

 

3-خدمات مرتبط با قراردادهای مشاوره آنلاین با نتایج تضمینی.

در این خدمات این بخش ضمن تقدیم بسته های کامل شماره 2 طی قراردادی فی مابین مدیران ستادهای انتخاباتی و یا نامزدهای انتخابات کلیه صفر تا صد فعالیتهای ستاد انتخاباتی از منظر سخت افزاری و نرم افزاری تحت مشاوره کارشناسان موسسه و استاد محمد خدادادی پدر علم انتخابات ایران قرار میگیرد. مبلغ این قرارداد صد ریال هست که نصف آن در ابتدای قرارداد و بقیه بشرط پیروزی دریافت میگردد.

4- خدمات مرتبط با قراردادهای مشاوره آنلاین vip و خصوصی با نتایج تضمینی.

در این خدمات این بخش ضمن تقدیم بسته های کامل شماره 2 طی قراردادی فی مابین مدیران ستادهای انتخاباتی و یا نامزدهای انتخابات کلیه صفر تا صد فعالیتهای ستاد انتخاباتی از منظر سخت افزاری و نرم افزاری تحت مشاوره اساتید صاحب نظربا مدرک دکترای موسسه و استاد محمد خدادادی پدر علم انتخابات ایران قرار می گیرد. مبلغ این قرارداد بیست میلون تومان هست که نصف میلیون ریال آن در ابتدای قرارداد و بقیه بشرط پیروزی دریافت میگردد.

5-خدمات مرتبط با صدور گواهینامه:

کلیه علاقه مندان موضوعات اجتماعی یا انتخاباتی میتوانند با پرداخت صد هزار تومان و پاسخ به ده سئوال و کسب نمره حداقل 15 از کتاب قدم به قدم تا پیروزی در انتهابات که از طرف موسسه برای ایشان ارسال میگردد گواهینامه 50 ساعت آموزش در دوره غیر حضوری مدیریت و هدایت ستادهای انتخاباتی از این موسسه تخصصی دریافت نمایند.

برای درخواست این خدمات لطفا به بخش مرتبط مراجعه فرمائید.