کاندیداهای محترم انتخابات آینده، جوانان، دانشجویان و علاقمندان به مباحث اجتماعی

درود فراوان بر شما

مستحضرید که انتخابات رقابتی بخشی جدایی‏‏ ناپذیر از نظام سیاسی کشور ماست. انتخابات، تنها فرصت در اختیار شهروندان، برای انتخاب مدیران و قانون‏‏گذاران کشور است. فعالیت های انتخابی در زمان انتخابات این فرصت را به مردم می دهد که در جریان دفاعیه مدیران و قانون گذاران فعلی از سوابق، کارنامه، عملکرد، نقدها و ارزیابی منتقدان و خط‏مشیهای پیشنهادی آنان برای آینده قرار گیرند. اینجاست که هنر اقناع مردم و افکار عمومی اهمیت خود را نشان می دهد. در این مواقع بخشی از سیاستمداران چه برای دفاع از عملکرد خود برای حضوری دوباره در مراکز مدیریت اجرایی و تقنینی کشور و چه برای نقد مدیران فعلی و ارائه برنامه‏ های جدید از مشاوره و خدمات مؤسسات دارای مهارت برای اقناع مردم و افکار عمومی استفاده می‏ کنند.

 

اما بخشی از سیاستمداران نسبت به این کار بی ‏تفاوت یا مخالف استفاده از مشاوره مؤسسات حرفه ‏ای هستند. از نقطه نظر نرم افزاری، پیامهای تبلیغاتی که توسط تیم آنها تهیه و به مردم و رأی دهندگان عرضه می شود، فاقد اسلوب و ویژگی های لازم برای تهییج و اقناع افکار عمومی و رأی دهندگان بوده و از نقطه نظر سخت افزاری، ستادهای انتخاب آنان فاقد آپشنهای لازم برای تحلیل جمعیتی و جغرافیایی حوزه انتخاباتی می باشند. واضح است سیاستمدارانی که برای اقناع مردم و افکار عمومی از هنر و مهارت های معدود موسسات حرفه ‏ای و نتایج تحقیقات و مهارت های آنان استفاده کرده تا گروه‏ های مختلف رأی‏ دهنده را تحلیل کرده و پیام های خود را به نحو مؤثری به سوی آنان هدایت کنند، همیشه دستی بالاتر در انتخابات دارند. اما سیاستمداران بی ‏توجه به مهارتهای اقناع عمدتاً جزء بازندگان یک کارزار انتخاباتی خواهند بود. در حوزه انتخابیه‏ ای که دو نماینده انتخاب می‏ شوند نفر سوم یعنی هیچ، حتی اختلاف رأی ایشان با نفر دوم چند رأی بیشتر نباشد. فردای انتخابات آه از نهاد این بزرگواران برمی‏ آید و بنای گله‏ گذاری از دوستان و ستاد خود را شروع می‏ کنند. اما لاجرم باید ۴ سال دیگر صبر کنند.

 

موسسه تخصصی و انتخاباتی "پژوهش" نزدیک به یک دهه پیش در پاسخ به نیاز این دسته از مخاطبان عزیز شکل گرفت و با گرد‏آوری جمعی از مهارت گران حرفه‏ ای، اساتید محترم دانشگاه و محققان برجسته و علاقه‏ مند به روش های اقناع مردم و افکار عمومی، در قالب خدمات ارائه نرم‏ افزارهای هوشمند، بسته‏ های آموزشی، صدور گواهینامه تخصصی برای علاقه ‏مندان و مشاوره راهبردی و بنیادی، آماده همکاری با کاندیدهای محترم و معزز انتخابات آینده است. در اینصورت مبارزات انتخاباتی شما با بکارگیری آخرین فنون و ایده‏ های بدست آمده در زمینه اقناع و ارتباطات در هم تلفیق شده و اثر‏پذیر‏ و بهره ‏ورتر خواهد شد.

 

نتایج تحقیقات اساسی در این زمینه نشان می دهد که دلیل شکست یک کاندیدا در انتخابات، نداشتن یک برنامه کاری درست یا عدم توانایی‏ های فردی ایشان نیست؛ بلکه ضعف در برقراری ارتباط و عدم موفقیت در رساندن پیام، اغلب موجب شکست در مبارزات انتخاباتی می‏ شود.

کار موسسه ما تلفیق برنامه انتخاباتی شما با هنر اقناع و در نتیجه ایجاد تصویری قابل قبول و خوشایند از شما و برنامه ‏های شما از منظر رأی‏ دهندگان است و این  هدفِ اصلی پیکارهای انتخاباتی مدرن است. خدمات موسسه ما متنوع، صد‏در‏صد کار‏بردی و قابل کاربرد برای کلیه دست اندرکاران ستادهای انتخاباتی می باشد. به کمک نرم‏ افزار انتخاب در دو ورژن بهره ور و هوشمند، به خوبی می توانید در سه عامل ارزشمند زمان، مکان و هزینه، به نحو بی‏ سابقه‏ ای در ستادهای انتخابی صرفه ‏جویی کنید و در نتیجه راندمان کاری را بالا ببرید.

 

شش بسته آموزشی نیاز عمده شما به دانش لازم برای ورود به یک کارزار انتخاباتی را تامین خواهد کرد. دانشجویان و علاقه مندان عزیز می توانند با بهای نازل و دریافت گواهینامه تخصصی از این موسسه در ستادهای انتخابی نقش فعالی داشته باشند و مشاوره های تخصصی و راهبردی تیم متخصص و حرفه ‏ای ایران آرا با دو آپشن مختلف، که بطور تضمینی ارائه می‏ گردد جریان درست ارتباط صحیح و اصولی فعالیت های انتخاباتی ستاد شما را دنبال خواهند کرد.

 

ضمنا یاد آور می شود:

1- کلیه نامزدهایی که از نهادهای قانونی کشور مجوز شرکت در انتخابات را دریافت کرده اند (صرف نظر از هرگونه گرایشات و سلایق سیاسی) می توانند از خدمات این موسسه استفاده نمایند.

2- استفاده از خدمات این موسسه برای نامزدهای انتخاباتی سایر کشورها منجمله کشورهای خاورمیانه (عراق، افغانستان و ترکیه) صرفاً پس از اخذ مجوز از وزارت محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امکان پذیر هست.

موفق باشید- موسسه تخصصی و انتخاباتی پژوهش